راهنمای خرید لپ تاپ استوک

راهنمای خرید لپ تاپ استوک

 

خرید آنلاین و اینترنتی لپ تاپ استوک

                                                                  

در عصر ما که هر چه بیشتر به سوی خرید آنلاین پیش میرویم, دیگر خرید نه دغدغه بلکه لذت دو چندانی دارد. اما خرید مطمئن بیشتر می چسبد. ما درباره خرید اینترنتی لپ تاپ استوک از فروشگاه اینترنتی اقیانوس میخواهیم راهنمایی کنیم. برای پیدا کردن هر فروشگاهی ابتدا بایستی آن فروشگاه در گوگل ثبت شده باشد و در ایران نماد اعتماد گرفته باشد, سپس دارای محصول مورد نظر مصرف کننده را داشته باشد. ما در فروشگاه اینترنتی اقیانوس, دارای مجموعه ای بزرگ و متنوع از لپ تاپ استوک اروپایی هستیم که در مارکهای معتبر جهانی عرضه می نمایم. کسی که قصد خرید لپ تاپ استوک یا نو دارد بایستی بسته به نیاز کاری خود لپ تاپ مورد نظر را انتخاب کرده و سپس آنرا خریداری کند. برای مثال لپ تاپ یک مهندس با لپ تاپ یک حسابدار خیلی تفاوت دارد. شما برای حسابداری لازم نیست لپ تاپی با پردازنده HQ یا MQ که در اصطلاح عمومی هشت هسته ای به حساب میاد و گرافیک بالای محاسباتی خرید کنید, لپ تاپی با پردازنده i3, i5 و i7 آن هم مدل u, که کم مصرف به حساب می آید با گرافیک معمولی Intel کفایت می کند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه شما می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی اقیانوس تماس بگیرید. 

                                               

ما در فروشگاه اقیانوس در ابتدا عکس لپ تاپ استوک را برای مشتری می فرستیم و تمام زاوایایی لپ تاپ را با عکس با کیفیت مشخص می نمایم و اگر لپ تاپ دارای خط و خش باشد آنرا به شکل کامل مشخص خواهیم نمود, تا مشتری همه جزئیات آن را ببیند. درباره مشخصات فنی لپ تاپ, بایستی اشاره کرد که لپ تاپ در پردازنده یا CPU و گرافیک ثابت است, منظور از ثابت اینکه شما i5 یا i3 بخواهید با گرافیک یا بدون گرافیک در تمامی لپ تاپ ها همان مشخصات را برایتان نشان می دهد. اما درباره رم و هارد می توان آنرا بسته به نیاز مشتری و کارایی لپ تاپ به شرط اینکه لپ تاپ توانایی ساپورت کردن رم و هارد اضافه را داشته باشد می توان تغییر داد. 

                                                                                     

بعد از انتخاب لپ تاپ, لپ تاپ را از طریق پست و تیپاکس برای مشتری ارسال خواهد شد و در ظرف 4 روز کاری لپ تاپ به دست مشتری خواهد رسید. هنگامی که لپ تاپ به کاربر تحویل داده شد, از تاریخ تحویل مشتری هفت روز فرصت تست دارد تا در صورت مشکل لپ تاپ را با هزینه فروشگاه عودت داده و لپ تاپ تعویض خواهد شد.

تمام سعی ما در فروشگاه اینترنتی اقیانوس این است که رضایت مشتری را به دست آوریم. با همین باور تمام سعی خود را به کار برده ایم تا بهترین لپ تاپ استوک اروپایی را برای شما عرضه نمایم و مشاوره ای سودمند به مشتریان خود ارائه نماییم. 

نظرات بازدیدکنندگان