چرا اقیانوس..حتما بخوانید..

چرا اقیانوس..حتما بخوانید..

چرا اقیانوس؟؟؟

در کشورهایی مانند کشور ما ایران, که مورد تحریم های اقتصادی قرار میگیرد, جامعه و به ویژه قشر متوسط آن به شدت در معرض آسیب خواهند بود. مشکلات معیشتی و کاهش قدرت خرید مردم تنها بخشی از مشکلاتی هستند که در جامعه به وجود خواهند آمد. همچنین رشد رشد جرایم اقتصادی و کلاهبرداری دامنگیر اجتماع خواهد شد.در این میان فضای مجازی بهترین بستر برای افراد سود جو و کلاهبردار به حساب می آید. بیش از نیمی از تماس گیرنده ها و مشتریان ما از تجربه تلخ خود یا بستگانشان در امر خرید اینترنتی سخن می گویند. مثلا مبلغی رو بابت بیعانه فرستادن و شخص گیرنده دیگر پاسخو نبوده و یا شمارشو عوض کرده. یا از ارسال اجناس بدلی می گویند که به اسم جنس اصلی و با هزینه بالا به آنها فروخته شده و بعد از مدتی استفاده مشخص شده که کلاه سرشان رفته است. به زودی مجموعه اقیانوس مطالب و ویدیوهای لازم را جهت تشخیص و خرید جنس اصلی در سایت بارگذاری خواهند کرد.

راههای شناخت سایت های معتبر

1.اولین موضوع در شناخت سایت های معتبر, قانونی بودن فعالیت آنها در زمینه کسب و کار اینترنتی می باشد که داشتن نماد اعتماد معتبر این قضیه را ثابت میکند.با کلیک بر روی نماد اعتماد تمامی مشخصات و آدرس مربوط به سایت به کاربر نشان داده خواهد شد. همچنین در صورت داشتن تخلفی در زمینه فعالیت خود در قسمت مربوط به شکایات نیز قابل رویت می باشد.

2.داشتن بخش مربوط به مشخصات و آدرس و اطلاعات لازم درباره مسئولین سایت. مجموعه های معتبر با ارائه اطلاعات کافی درباره زمینه کاری, آدرس و پرسنل و مسئولیت های آنها زمینه اعتماد را برای مشتریان فراهم میکنند. کاربر می تواند با بررسی آدرس و افراد مسئول در قسمتهای مختلف سایت تا حدودی از صحت کار آنها اطمینان حاصل کنند.

3.تنها بخشی که شاید فقط در مجموعه اقیانوس, برای اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان فراهم شده است, داشتن نماینده در اکثر مناطق ایران می باشد. برای مثال شما در اصفهان ساکن هستید و قصد خرید از یک فروشگاه اینترنتی را دارید. امکان دارد به واسطه تجربه های قبلی خود یا دیگران, نتوانید با یقیین کامل پروسه خریدتان را به پایان برسانید. اما اگر آن مجموعه در شهر محل سکونت شما نماینده ای داشته باشد شما با خیال راحت میتوانید خریدتان را انجام دهید. 

ما در مجموعه اقیانوس در صدد فراهم کردن نمایندگی هایی از مجموعه خود در اکثر شهرهای ایران هستیم. تمامی مشتریان ما در استان های تهران, اصفهان, خراسان, آذربایجان شرقی, لرستان, کرمان, قزوین و بوشهر می توانند با ارتباط با نماینده ما با خیالی راحت خرید خود را انجام داده و آن را پیگیری کنند.

نظرات بازدیدکنندگان

  1. شایان

    سلام چطوری میتونم نمایندگی اقیانوس رو تو قزوین پیدا کنم نقشه ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.