کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی چگونه است

کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی چگونه است

چگونگی کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی

کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جیبه طوری است که نمایش فیلم ها، ورزش ها و بازی های شما تقریباً روشن و متعادل است. برای اکثر ما، تلویزیون راهی برای برقراری ارتباط و آگاهی از دنیای فراتر از خودمان است. در کنار تلویزیون خانواده ها و اجتماع دوستان از برنامه های مورد علاقه خود می گویند، با هم ورزش می کنند یا فقط تماشا می کنند. در کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی فناوری جدیدی وجود دارد که باعث شده این نمایشگرها و زوایای دید گسترده آنها را به یک سطح کاملاً جدید منتقل می کند - ارائه یک پالت رنگی غنی تر که از بیش از یک میلیارد رنگ پشتیبانی می کند و وضوح و شفافیت بالا در نمایشگر های LG Nano Cell ™ از مزایای این فناوری جدید است.

کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی و تعریف سلول های نانو

فناوری Nano Cell LG از ذرات برای جذب طول موج های ناخواسته نور و تقویت خلوص رنگ های قرمز و سبز نمایش داده شده روی صفحه استفاده می کند. علاوه بر این، آنها رنگهای ظریف تر و دقیق تری ایجاد می کنند که حتی در زاویه دید وسیع نیز صادق باشند. بنابراین، حتی اگر تمام خانواده در اطراف تلویزیون جمع شده باشند، هر کس بهترین صندلی را در خانه داشته باشد، خواه جلوی و مرکز اتاق باشد.

کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی و سایر ویژگی های این تلویزیون ها

همراه با رنگ باورنکردنی و زاویه دید گسترده، تلویزیون های LG با فناوری Nano Cell نمایشگر برتر وسازگار تر هستند. نمایشگرهای Nano Cell همچنین از صدای قدرتمند Dolby Atmos® برخوردار هستند و تجربه صوتی بسیار جذاب و 360 درجه ای را به شما ارائه می دهند. به این ترتیب، تصویر و صدا خیره کننده تر و مهیج تر به نظر می رسد که به همان اندازه غوطه وری شما را در داستانی که در نمایشگر دنبال می کنید افزایش می دهد. کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جیهمراه با هوش مصنوعی می تواند انتخابی بی نظیر باشد.LG NanoCell کیفیت فیلم ها، ورزش ها و بازی های 4K را افزایش می دهد و معیار و توقعات شما را در کیفیت تصویر LED بالا می برد.

کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جی الهام گرفته از هنر است

                                                                    

این تلویزیون ها با خطوط تمیز، گودی مینیمالیستی، سطحی شفاف و بدون فاصله صفحه از دیوار نصب شده است، تلویزیون NanoCell با طراحی گالری مانند، ساخته شده و مهندسی شده است تا بتواند توجه شما را بر روی محتوای شما قرار دهد و حتی در هنگام خاموش شدن، از فضای داخلی خانه خود لذت ببرید.با دیدن کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جیسطح جدیدی از کنترل رنگی استادانه را مشاهده کنید. هرچه صحنه خواستار آن باشد، نانو رنگ ارائه می دهد. رنگی پر جنب و جوش، دقیق و طیف وسیع تری از بیش از یک میلیارد رنگ غنی - تلویزیون ال جی NanoCell این امکان را فراهم می آورد.تلویزیون های NanoCell ال جی با وضوح کامل و رنگ طبیعی Nano Color ، رنگی دقیق را در زاویه های گسترده با دقت Nano نمایش می دهد و کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جیعمیق تر و با کنتراست روشنایی دقیقاً متعادل است.تصویر واقعی در NanoCell ال جی با پیشرفته ترین پردازنده ما واقع بینانه تر ساخته شده است. کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جیتمام صحنه ها را بر اساس رنگ های واضح و واقعی ایجاد می کند و کنتراست شدیدی که Nano Black ایجاد می کند را دارد. علاوه بر این، آن را به یک محتوای بصری با صدای بهینه شده برای از سر گذراندن یک تجربه، جالب و جذاب تر می دهد. اکنون با تلویزیون NanoCell که از سرگرمی نامحدود پشتیبانی می کند، از سینمای خانگی واقعی لذت ببرید.فناوری Filmataker Mode از جمله تنظیماتیدر تلویزیون های ال جیاست که هنر و صنعت را رعایت می کند. این نمایشگر سینمایی یک کارگردان را با تنظیمات خودکار تصویر و پردازنده به تلویزیون شما وارد می کند که اصالت واقعی را به ارمغان می آورد.در کیفیت تصویر نانوسل در تلویزیون های ال جیصحنه های عالی نیز حتی بهتر می شوند، شما به طور خودکار می توانید زیبایی صحنه های مورد علاقه خود را بالا ببرید.توانایی نمایش رنگ مشکی مطلق و کنتراست موجود در تلویزیون های LED ما خیره کننده است.

نظرات بازدیدکنندگان