ارسال سریع

                                                                                                                                

ارسال کالا به عنوان آخرین مرحله فرآیند خرید اینترنتی از اهمیت زیادی برخوردار است. امروزه فروشگاه های بزرگ دنیا از جدیدترین تکنولوژی ها برای ارسال سفارشات خود استفاده میکنند. ما نیز با توجه به امکانات موجود تمامی تلاش خود را برای رضایتمندی شما عزیزان به کار خواهیم گرفت تا تجربه ای خوب از همکاری با ما در خاطرتان بماند.

ارسال از طریق پست

                                       پست

پست گزینه بسیار مناسب و مطمئنی برای ارسال اقلام گوناگون میباشد که بسته ارسالی در فاصله زمانی 2 تا 4 روز کاری بسته به موقعیت جغرافیایی به مقصد خواهد رسید. همچنین شما عزیزان در این فاصله زمانی میتوانید از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی تمامی مراحل ارسال را پیگیری کنید. شما در فرآیند خرید خود می توانید گزینه ارسال از طریق پست را برای تحویل کالای خریداری شده از فروشگاه اقیانوس انتخاب کنید.

ارسال به صورت اختصاصی(تحویل دستی)

                                      دستی

در مورد کالاهایی مانند تلویزیون, یخچال, ماشین ظرفشویی و...که ارسال آنها از طریق پست ممکن نمیباشد, ما به صورت اختصاصی اقدام به ارسال آنها میکنیم. به گونه ای که شما ظرف مدت 1 تا 3 روز بسته به موقعیت جغرافیایی که هستید سفارش خود را از باربر مخصوص ما تحویل خواهید گرفت. شخص تحویل دهنده موظف است طبق درخواست شما مبنی بر جا به جایی و تست(آزمایش یا امتحان) کالای مورد نظر اقدام کند.در صورت وجود هر گونه مغایرت با سفارش شما چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ ساختاری از تحویل کالای مورد نظر امتناع کنید و موضوع را با کارشناسان ما در ارتباط بگذارید.

کلیه سفارشات مشتریان قبل از ارسال توسط مسئولان مربوطه کنترل شده و به بهترین شکل ممکن بسته بندی خواهد شد.لذا در صورت وجود هر مشکلی هنگام تحویل, مشاوران فروشگاه اقیانوس را در جریان بگذارید.