تضمین عودت وجه

مشتریان عزیز, ما در گروه فروشگاه  اینترنتی  اقیانوس, اولین هدف کاری خود را رضایت مشتری قرار داده ایم و در این راستا تمامی سعی و تلاش خود را به کار میگیریم تا شما خاطره خوبی از خرید کردن در ذهنتان بماند.شاید برای هر کسی اتفاق افتاده باشد که بعد از خرید کالایی بلافاصله پشیمان شده و قصد تعویض آن را داشته باشد. این موضوع برای ما کاملا قابل درک و قابل پیش بینی میباشد به همین خاطر ما متعهد هستیم طبق شرایط اعلام شده در سایت در صورت پشیمانی شما از خرید یا بروز مغایرت در سفارش شما با کالای ارسال شده تمامی مبلغ پرداختی شما را عودت دهیم.

شرایط عودت وجه   "تمامی شرایط ذکر شده تنها تا 7 روز قابل اجرا می باشد"

1. در صورت وجود مغایرت کالای ارسال شده با سفارش شما بلافاصله موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از استفاده از کالا خودداری کنید.دراین شرایط که اشتباه به وجود آمده از طرف کارمندان ما رخ داده باشد هزینه عودت کالا بر عهده فروشگاه اقیانوس می باشد.

2. شما از خریدی که انجام داده اید پشیمان هستید و قصد خرید کالای دیگری دارید. لطفا از استفاده کالای ارسال شده خودداری کنید, موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید, جعبه و وسایل همراه کالا را نگه داشته و بسته بندی را مثل لحظه تحویل انجام دهید. تمامی هزینه باز گرداندن کالا به عهده مشتری میباشد.

3. هر گونه آسیب دیدگی یا مشکل ظاهری کالاهایی مانند تلویزیون, یخچال, ماشین ظرفشویی و اقلام از این دست که هنگام تحویل تست اولیه میشوند را باید به شخص تحویل دهنده اعلام و صورت جلسه کرد. تا جایی که امکان دارد از تحویل کالایی که مشکل ظاهری یا کارایی دارد خودداری کنید.

4. اقلامی که نیاز به راه اندازی توسط سرویس کار مربوطه دارند, تا قبل از راه اندازی شامل گارانتی برگشت کالا و تعویض خواهند بود در غیر اینصورت برگشت فقط با موافقت فروشگاه اقیانوس انجام خواهد شد.