لپ تاپ Dell مدل Latitude E6440
search
 • لپ تاپ Dell مدل Latitude E6440
 • لپ تاپ Dell مدل Latitude E6440
 • لپ تاپ Dell مدل Latitude E6440
 • لپ تاپ Dell مدل Latitude E6440
 • لپ تاپ Dell مدل Latitude E6440

لپ تاپ Dell Latitude E6440

0 تومان
بدون مالیات

لپ تاپ 14 اینچ Dell مدل Latitude E6440

 • پردازنده: Intel Core i7- 4910m/4610m
 • پردازنده: Intel Core i5- 4310m
 • حافظه رم: 8GB, DDR3
 • حافظه داخلی: 256GB, SSD
 • حافظه گرافیکی: Intel HD
 • حافظه گرافیک: 2GB, AMD
 • اندازه نمایشگر: 14 اینچ
 • کیفیت تصویر: HD
 • وضغیت لپ تاپ: استوک اروپایی
 • یک هفته مهلت تست
تعداد
برای قیمت و موجودی, تماس بگیرید

  سیاست‌های امنیتی

(ویرایش با ماژول اعتمادسازی مشتری)

  سیاست‌های تحویل

(ویرایش با ماژول اعتمادسازی مشتری)

  سیاست‌های بازگشت کالا

(ویرایش با ماژول اعتمادسازی مشتری)

لپ تاپ Dell Latitude E6440:

شرکت دل یکی از بزرگترین شرکتهای سازندە لوازم الکترونیکی در جهان است، کە بیشتر در زمینە لپ تاپ برای ما شناختە شدە می باشد. ساختەهای این کمپانی آمریکایی دارای طراحی خاص و منحصر بە فرد، از لحاظ سخت افزاری و بدنە می باشند کە با جرات می توان گفت پیشاهنگ در میان رقبا است. یکی از مدلهای لپ تاپ این شرکت، مدل Latitude E6440 است کە برای کار در فضای سخت و خشن طراحی شدە است. لتیتود بیشتر جنبە نظامی دارد و مراحل تست های آن، کە عبارتند از: سقوط، ضربە، گرما، سرما، رطوبت، ارتفاع را با موفقیت طی کردە است. برای آشنایی بیشتر با این مدل، با ماهمراە باشید.

                                                         E6440

طراحی و بدنە Dell Latitude E6440: 

Latitude E6440 دارای ساختار بدنەای ترکیب شدە از آلومنیوم، منیزیوم و پلاستیک است. شاسی اصلی بدنە از دو آلیاژ آلومنیوم و منیزیوم می باشد کە در برابر ضربە بسیار مقاوم است و توانایی تحمل سخترین ضربەهای کاری در محیط های خشن را دارد. شاسی مشکی رنگ با یک نوار نقرەای دیزاین شدە است. تمام پورت های دستگاە در شاسی تعبیە شدە اند. پشت مانیتور از  پلاستیک نقرەای ضد پیچش درست شدە است کە علاوە بر سبک تر شدن وزن لپ تاپ، بسیار محکم می باشد و محافظی عالی برای مانیتور است. وزن این دستگاە 2 کیلو و 100 گرم، بدون آدابتور می باشد. ضخامت دستگاە 1.3 اینچ در حالت بستە بودن است کە تقریبا برای یک لپ تاپ صنعتی ظریف بە حساب می آید. بە طور کلی بدنە محکم، خوش دیزاین و شکیل می باشد.

                                          نمایشگر

صفحە نمایش Dell Latitude E6440:   

چون لپ تاپ 14 اینچ می باشد پس بایستی صفحە نمایش نیز همین اندازە باشد. یک نمایشگر 35.6 سانتیمتری یا 14 اینچی از نوع LED کە با روکش پلاستیکی ضد پیچشی از پشت محافظت می شود. کیفیت تصویر این نمایشگر، HD+ و با یک روکش ضد تابش نور است، کە بە کاربر این امکان را می دهد تا در محیطهای پر نور، بدون بازتاب تصاویر پیرامون یا وسایل نور دهی اطراف، بهترین تصویر از صفحە نمایش را داشتە باشد. فرض کنید در یک مکان با روشنایی بالا یا زیر نور مستقیم آفتاب بخواهید یک پروژە را با لپ تاپ اجرا کنید، اگر صفحە نمایش Anti Glaer یا ضد تابش نور نباشد، مانیتور شما بیشتر حالت آیینەای پیدا خواهد کرد تا یک صفحە نمایش، بە این معنی تصاویر پیرامون در نمایشگر بازتاب خواهند داشت و شما با مشکل دید روبرو خواهید بود. نوردهی مانیتور در مکانهای با روشنایی بالا 70٪ می باشد کە نسبتا مناسب و عالی است. در کل 6440 از نظر نمایشگر برای کار بسیار مناسب و قابل قبول است.

                                               کیبورد

صفحە کلید Dell Latitude E6440:

صفحە کلید مشکی رنگ از جنس پلاستیک ضد ضربە می باشد. اندازە کلیدها 18 میلیمتری و با حالت مقعری مخصوص کە برای راحتی هر بیشتر تایپ کردن است، تقریبا با فاصلە نسبتا کمی در کنار هم چیدە شدەاند. چنان کە گفتە شد لپ تاپ دارای گواهینامە نظامی است، پس کیبورد نیز همان تست ها را پشت سر گذاشتە است. کیبورد ضد آب یا رطوبت، ضد ضربە و گرد و خاک است. کلیدها بە خاطر بالشتکهای زیرین خود تقریبا بیصدا بودە و برای کار در مکانهای کە نیاز بە سکوت دارند مثل کتابخانەها، بسیار عالی است. صفحە کلید طوری طراحی شدە است کە در فواصل کاری بالا، کاربر را خستە نکند و تایپ کردن با آن بسیار راحت است. در میان کلید های G, H و B موس حرفەای مکانیکی تعبیە شدە کە از لحاظ دقت بسیار دقیق تر است و برای زمانی کە کاربر دستکش بە دست دارد و قادر بە استفادە از تاچ پد نیست طراحی شدە است و مزیت عالی برای صنعت کاران است. در بالای کیبورد سمت راست، دکمە پاور برای روشن کردن لپ تاپ و در دیگر سمت سە دکمە قطع، وصل و کم و زیاد کردن صدا بە صورت دستی قرار دارد. در پایین سمت راست کیبورد، حسگر انگشت وجود دارد کە می توان لپ تاپ را با آن روشن کرد یا فایلهای خود را کد گذاری کرد. تاچ پد در انتهای کلیدها، با دو کلیک راست و چپ در پایین و سە کلیک در بالای آن، قرار دارد، این تاچ پد با یک حالت لغزندە خاص کە برای آسانی کار کردن است، طراحی شدە است. جای قفل صفحە نمایش در سمت راست تاچ پد، برای قفل شدن مکانیکی آن بە کار می آید. بە غیر از فاصلە کم بین کلیدها، ایرادی بە کیبورد وارد نیست.         

                                                       PORT

پورت Dell Latitude E6440: 

پورتهای مورد نیاز برای کار یک کاربر حرفەای، در این مدل دل بە صورت کامل تعبیە شدەاند و نیاز بە پورت جانبی احساس نخواهد شد. ترتیب قرار گیری آنها بدین شکل است: 

پشت لپ تاپ: سوکت آدابتور برق یا AC power, پورت HDMI, یک عدد USB و LAN قرار دارند

سمت راست: قفل مکانیکی یا Kensington Lock, دو عدد USB 3.0، جک 3.5 میلیمتری صدا، درایو نوری یا DVD RW قرار گرفتەاند.

سمت چپ: VGA، یک عدد USB 3.0، خروجی هوای فن، Smart Card برای خواندن کارتهای هوشمند، تعبیە شدەاند

با این تعدد و فراوانی پورت دیگر نیاز بە پورت جانبی و اضافە احساس نخواهید کرد.

                                                           cpu

سخت افزار Dell Latitude E6440: 

پردازندە این مدل، از شرکت اینتل کە بە سال 2014 بر می گردد و با نام تجاری Haswell اسم گذاری شدە است. این پردازندە 22 نانو متری است، مدل پایه پردازند Intel Core i5-4310m دارای 3 مگابایت کش با سرعت کلاک 2.60 گیگاهرتز و 3.30 گیگاهرتز در حالت توربو بوست می باشد. پردازندە  Intel Core i7-4610m با فرکانس پایە 2.90 گیگاهرتز و در حالت توربو بوست 3.60 گیگاهرتز می باشد. این پردازندە دارای دو هستە فعال یا Dual-Core با قدرت کش 4 مگابایتی است و برای کارههای نە چندان سنگین مثل کارههای خانگی و صنعتی انتخابی عالی بە حساب می آید.  دو گیگ گرافیک از شرکت AMD  با مشخصات Radeon HD 8690M، این CPU را در اجرای برنامەهای خواستە شدە، همراهی می کند. این دو گیگ گرافیک قادر بە پردازش و محاسبە بازی های نە چندان حرفەای هست و برای استفادە در خانە بسیار مناسب است. در کنار این دو سخت افزار، 4 گیگ رم از نوع DDR3L SDRAM با سرعت 1600 MHz / PC3-12800 با قابلیت ارتقاء تا 16 گیگ، پردازندە را برای پردازش هر چە بهتر همراهی می کند. حافظە داخلی یا هارد لپ تاپ، 500 گیگ از نوع HDD با مشخصە 5400 RPM، کە آن هم مانند رم بە سادگی قابل ارتقاء می باشد، جهت ذخیرە اطلاعات کاربر، در لپ تاپ جا گذاری شدە است. با این شرح سادە می توان گفت شما یک مدل نسبتا متوسط بە بالا خواهید داشت و کارههای گفتە شدە را برای شما بە انجام خواهد رساند.

در آخر باید گفت کسانی کە در ابتدای کار با لپ تاپ هستند یا می خواهند با کمترین هزینە یک دستگاە مناسب برای خانە یا کارههای صنعتی تهیە کنند، ما در فروشگاە اقیانوس Dell Latitude E6440 را بە شما پیشنهاد می کنیم, اگر به دنبال لپ تاپ با همین مشخصات سخت افزاری و طراحی هستید منتهی در اندازه استاندارد تر آنی یعنی 15.6 اینچ, مدل Dell Latitude E6540 را پیشنهاد می کنیم. با کلیک بر روی لینک به اطلاعات آن دسترسی خواهید یافت.

dell latitude e6440
3 قلم

مشخصات

برند
dell
مدل
latitude e6440
سازندە پردازندە
Intel vPro Technology
سری پردازندە
Haswell - 4th Gen
مدل پردازندە
i7 - 4910m
فرکانس پایه پردازنده
3.0 گیگاهرتز
فرکانس پردازندە در حالت Turbo Boost
3.70 گیگاهرتز
حافظە cach
4 مگابایت
ظرفیت حافظە RAM
8 گیگ
نوع حافظە RAM
DDR3L
قابلیت ارتقاء RAM
دارد
نوع حافظە داخلی Hard
SSD
ظرفیت حافظە داخلی Hard
256 گیگ
قابلیت ارتقاء حافظە داخلی
دارد
سازندە پردازندە گرافیک
AMD
حافظە اختصاصی پردازندە گرافیک
2 گیگ
اندازە صفحە نمایش
14 اینچ
دقت صفحە نمایش
HD
صفحە نمایش مات
دارد
صفحە نمایش لمسی
ندارد
وب کم
دارد
درایو نوری DVD RW
دارد
کیبورد با نور پس زمینە
دارد
حسگر انگشت
دارد
کارت خوان
دارد
Dispaly Port
دارد
eSATA Port
دارد
شبکە بی سیم- WiFi
دارد
بلوتوث
دارد
پوررت شبکە Ethernet
دارد
HDMI Port
دارد
VGA Port
دارد
USB 3.0
دارد
USB 2.0
دارد
USB Type C
ندارد
طبقە بندی
کاربری عمومی و خانگی
نوع باتری
لیتیوم یون
توضیحات باتری
4 سلولی
سیستم عامل
ویندوز
اقلام همراە
شارژر و کابل شارژ